Mano krepšelis:

0 item(s) - 0,00 €
Jūsų krepšelis tusčias.

0

Daugiau peržiūrų

Abrazyvinė pasta Virtus 487 Extreme Ultra Definition Cut & Polish 500 ml

Availability: Prekyboje

42,50 €

Greita Peržiūra

Poliravimo sistema skirta vidutiniams ir giliems defektams (P1200-P1500) pašalinti iš skaidraus dangalo ir gelinio sluoksnio paviršių.
AR

Detalės

Tai yra poliravimo sistema, skirta vidutiniams ir giliems defektams (P1200-P1500) pašalinti iš skaidraus dangalo ir gelinio sluoksnio paviršių. Gali būti naudojama tiek su sukamaisiais, tiek su orbitiniais poliruokliais. Puikiai tinka senoms, naujoms ir įbrėžimams atsparioms skaidrioms dangoms. Puikiai tinka "Ultra High Solid" (minkštos) skaidrioms dangoms. Palieka puikų galutinį rezultatą be rūkščių ir hologramų. Gali būti naudojama visiems automobilių dažams, tokiais kaip: tradiciniam skaidraus sluoksnio dažui ir mažai V.O.C. Ultra High Solid, oriniai dažai, įbrėžimams atsparūs skaidrūs sluoksniai ir visi originalūs įrengimo dažai. Puikiai tinka plastikui ir polikarbonatui.

Ypatybės

  • Produktas neslepia defektų, įbrėžimų ir hologramų kosmetiniais aliejais ir užpildais, o juos pašalina visam laikui.
  • Produktas ištirtas ir sukurtas greitam ir švariam veikimui be vandens pridėjimo. Leidžia lengvai kontroliuoti defektų pašalinimą. Sutrumpina poliravimo laikus. Nereikia naudoti vaškų hologramoms maskuoti.
  • Be silikonų ir amoniako.
  • Mažas V.O.C. kiekis.
  • Ne erzinantis, kenksmingas ir užsidegęs.

Lietošana

Su sukamuoju poliruokliu

Geriausiam abrazyviam veiksmui naudokite 487 EXTREME su PIENINU VILNOS PAD arba su 352 RUDO PJAUSTYMO PUTPLASČIO KEMPINE, greičiu 1200-1800 aps./min.

Poliravimo veiksmui be rūkščių, halo efektų ir hologramų, naudokite 487 EXTREME su 352 RUDO PJAUSTYMO PUTPLASČIO KEMPINE, greičiu 1200-1800 aps./min arba su 352 GELTONU POLIRAVIMO PUTPLASČIO KEMPINE.

Su orbitiniu poliruokliu

Naudokite 487UHD EXTREME su 361 VILNOS PAD arba 352 PILKU PJAUSTYMO PUTPLASČIO KEMPINE (P1200) greitam abrazyviniam veiksmui.

Naudokite su 352 GELTONU POLIRAVIMO PUTPLASČIO KEMPINE arba su JUODU GALUTINIO APDOROJIMO PUTPLASČIO KEMPINE, kad atkurtumėte maksimalų blizgesį be rūkščių ir hologramų. Galima naudoti 487 EXTREME su BALTAJA PJAUSTYMO MIKROPLUOSTĖS KEMPINE, kad būtų geras pjovimo veiksmas su labai aukštu galutiniu blizgiu.

Video

Papildoma informacija

Gamintojas Virtus
Prekės kodas 487.1517.12
EAN N/A
Svoris 0.5700
Matmenys / Tūris 500 ml / butelis
Kilmės šalis Italija

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Taip pat siūlome šias prekes