Mano krepšelis:

0 item(s) - 0,00 €
Jūsų krepšelis tusčias.

0

Daugiau peržiūrų

Abrazyvinė pasta Virtus 497 Ultra High Definition Ultra Fast Cut Polish 1L

Availability: Prekyboje

61,00 €

Greita Peržiūra

Ultra greitas pjovimas, aukštos raiškos vieno etapo abrazyvinė pasta. Tai poliravimo sistema, skirta vidutiniams ir giliems defektams (P1000-P1200) pašalinti iš dažytų ir gelinio sluoksnio paviršių.
AR

Detalės

Labai greitas pjovimas, aukštos raiškos vieno etapo abrazyvinė pasta. Tai poliravimo sistema, skirta vidutiniams ir giliems defektams (P1000-P1200) pašalinti iš dažytų ir gelinio sluoksnio paviršių. Gali būti naudojama tiek su sukamaisiais, tiek su orbitiniais poliruokliais. Puikiai tinka senoms, naujoms ir įbrėžimų atsparioms dažų dangoms. Puikiai tinka „Ultra High Solid“ (minkštos) skaidrios dangos sluoksniams. Palieka puikų galutinį rezultatą be rūkščių ir hologramų. Gali būti naudojama visiems automobilių dažams, tokiems kaip: tradicinė skaidraus sluoksnio danga ir mažai VOC „Ultra High Solid“, oriniai dažai, įbrėžimų atsparios dangos ir visi originalūs dažai. Puikiai tinka vienam praėjimui ant gelinio sluoksnio.

Ypatybės

  • Produktas neslepia defektų, įbrėžimų ir hologramų kosmetiniais aliejais ar užpildais, bet juos pašalina visam laikui.
  • 497 buvo ištirtas ir sukurtas greitam ir švariems veiksmams be vandens pridėjimo. Leidžia lengvai kontroliuoti defektų pašalinimą. Sutrumpina poliravimo laikus.
  • Be silikonų ir amoniako.
  • Mažas VOC kiekis.
  • Ne erzinantis, kenksmingas ir užsidegęs.

Lietošana

Su sukamuoju poliruokliu

Geriausiam abrazyviam veiksmui naudokite 497 ULTRA FAST CUT su 360 PIENAIS WOOL PAD arba su rudo abrazyvumo kempinės padu 352 BROWN CUTTING FOAM PAD, poliravimo greičiu 1200-1800 aps./min.

Poliravimo veiksmui be rūkščių, halo efektų ir hologramų, naudokite 497 ULTRA FAST CUT su rudo abrazyvumo kempinės padu 352 BROWN CUTTING FOAM PAD, poliravimo greičiu 1200-1800 aps./min arba su geltonu poliravimo padu 352 YELLOW POLISHING FOAM PAD.

Su orbitiniu poliruokliu

Naudokite 497 ULTRA FAST CUT su 361 WOOL PAD arba su 352 GRAY CUTTING FOAM PAD (P800) arba su rudo abrazyvumo ir poliravimo kempinės padu 352 BROWN CUT&POLISH FOAM PAD (P1200) greitam abrazyviam veiksmui.

Naudokite su geltonu poliravimo padu 352 YELLOW POLISHING FOAM PAD arba su juodu galutinio apdorojimo kempinės padu 352 BLACK FINISHING FOAM PAD, siekiant atkurti maksimalų blizgesį be rūkščių ir hologramų. Nenaudokite per daug produkto.

Papildoma informacija

Gamintojas Virtus
Prekės kodas 497.1007.12
EAN N/A
Svoris 1.1450
Matmenys / Tūris 1 l / butelis
Kilmės šalis Italija

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Taip pat siūlome šias prekes