Mano krepšelis:

0 item(s) - 0,00 €
Jūsų krepšelis tusčias.

0

Klientų aptarnavimas

 • Gabenimas ir pristatymas

  Visi užsakymai apdorojami per dvi darbo dienas, SpringRiver sandėliui (Tabasalu, Estija) pateikus išankstinio apmokėjimo kvitą. Išsiunčiama per 1–3 darbo dienas (priklauso nuo jūsų vietos). Išsiuntę jūsų siuntinį, atsiųsime el. laišką su galutiniu patvirtinimu ir nurodymus, kaip siuntinį sekti pagal sekimo numerį. Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, išskyrus švenčių dienas.

  Galite užsakyti pristatymą į namus, biurą ar kitą konkrečią vietą.

  Riboto kiekio mažesnes pakuotes galime pristatyti į visoje Lietuvoje esančius paštomatus. Dėl oro sąlygų, į paštomatus prekes pristatome tik vasaros sezonu – nuo balandžio 15 iki spalio 15 d.

  Pavojingas prekes, pažymėtas ADR simboliu, pristatoma per kurjerį.

  Gabenimo kaina įtraukiama į užsakymą ir parodoma sąskaitoje. Gabenimo įkainiams taikomas 20 proc. PVM mokestis (Estija).

  Nemokamo pristatymo galimybė priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Nemokamo pristatymo įkainiai nurodomi lentelėje.

 • Privatumas ir apsauga

  SpringRiver parduotuvė naudoja SSL (angl. Secure Sockets Layer) saugumo technologiją, užtikrinančią saugiausio ir patikimiausio apsipirkimo patirtį. SSL technologija leidžia užkoduoti internetinių sandorių metu naudojamą svarbią informaciją, įskaitant slaptažodžius, kredito kortelių numerius. Visos mūsų tinklalapio formos yra apsaugotos SSL technologija, todėl asmeninė jūsų informacija liks apsaugota.

  Jūsų kredito kortelės numerio ar Paypal sąskaitos duomenų mes nematome. Baigę apsipirkimo procedūrą galėsite peržiūrėti sąskaitos informaciją, gabenimo informaciją, užsakymo duomenis ir 4 paskutinius savo kredito kortelės skaitmenis.

  SpringRiver gerbia ir saugo jūsų privatumą. Jūsų asmeninės informacijos niekada nesuteiksime ir neparduosime kitoms šalims.

 • Grąžinimas ir pakeitimas

  Jei dėl kokių nors priežasčių įsigytos prekės yra netinkamos naudoti, Pirkėjas jas, kartu su pirkimo kvitu, gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo sutarties sudarymo dienos.

  Pinigai grąžinami tokia forma, kokia buvo sumokėti.

  Grąžinamos prekės negali būti naudotos ir turi būti originalioje pakuotėje.

  Pirkėjas sutinka padengti išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu, išskyrus atvejus, kai grąžintos prekės neatitinka užsakymų prekių.

  Sutarties nutraukimo atveju, įsigytos prekės turi būti grąžintos nedelsiant (bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų).

  Produktai, prie kurių parašyta IŠPARDUODAMA yra siūlomi su nuolaida. Tokie produktai negali būti grąžinami ar keičiami.

  Štai, ką reikia daryti:

  • Adresu sales@springriver.lt nurodykite savo užsakymo numerį ir pateikite grąžinimo prašymą.
  • Kaip grąžinti prekes nurodysime paštu.
  • Saugiai supakuokite prekę (-es) į originalią pakuotę, pridėkite dokumentus, naudojimo vadovus ir kt.
  • Atsiųskite pakuotę jums patogiu būdu. Nepamirškite, kad mes už prarastas ar pažeistas pakuotes neatsakome.
  • Pinigai grąžinami tokia forma, kokia buvo sumokėti per 14 darbo dienų nuo pakuotės gavimo.
 • Užsakymas

  Pateikus užsakymą, prekės nerezervuojamos. Pardavimo sutartis laikoma sudaryta (įsigalioja) nuo to momento, kai užsakymo būsena pasikeičia į „Apmokėta“. Taip įvyksta gavus išankstinio apmokėjimo sumą.

  Prekės automatiškai nerezervuojamos. Visus sandorius darbo valandomis vykdo SpringRiver parduotuvės operatoriai.

 • Apmokėjimas, kainų nustatymas ir reklama

  Mokėti galite bankiniu pavedimu arba per PayPal.

  Visos kainos nurodytos su Estijoje taikomu 20 proc. PVM. Jei esate ES įregistruota įmonė, turinti galiojantį PVM mokėtojo kodą, PVM mokėti nereikės.