Mano krepšelis:

0 item(s) - 0,00 €
Jūsų krepšelis tusčias.

0

Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje nurodoma kaip naudoti ir saugoti bet kokią informaciją, kurią suteikiate naudodami šį puslapį. Įmonė yra įsipareigojusi saugoti jūsų privatumą. Jei jūsų prašysime suteikti kokios nors informacijos, pagal kurią jūs galite būti atpažintas, užtikrinsime, kad jis bus naudojama tik pagal šias privatumo nuostatas. Įmonė šią politiką gali reguliariai atnaujinti. Šį puslapį turėtumėte reguliariai patikrinti ir pažiūrėti, ar nėra atlikti pakeitimai.

Kokią informaciją mes renkame?

Galime rinkti šią informaciją:

  • vardą, pavardę
  • kontaktinius duomenis, įskaitant el. pašto adresą
  • demografinę informaciją, pavyzdžiui, pašto kodą, informaciją apie mėgstamus dalykus ir interesus
  • kitą informaciją, susijusią su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais

Išsamiai apie slapukus ir renkamą informaciją skaitykite skyriuje Renkamų slapukų sąrašas.

Kaip naudojame surinktą informaciją?

Šioms informacijos mums reikia, kad sužinotume jūsų poreikius ir galėtume suteikti geriausias paslaugas. Dažniausiai informaciją renkame dėl šių priežasčių:

  • vidinių duomenų vedimo.
  • Informaciją galime panaudoti produktų ir paslaugų tobulinimui.
  • Jūsų nurodytu el. pašto adresu galime reguliariai atsiųsti reklaminių laiškų apie naujus produktus, specialus pasiūlymus ar kitokios informacijos, kuri jus galėtų sudominti.
  • • Kartais informaciją galime panaudoti norėdami su jumis susisiekti rinkos tyrimo tikslais. Su jumis galime susisiekti el. paštu, telefonu, faksu ar paštu. Šią informaciją galime naudoti pagal jūsų pageidavimus keisdami internetinį puslapį.

Apsauga

Esame įsipareigoję užtikrinti jūsų pateiktos informacijos saugumą. Siekdami užkirsti kelią neįgaliotai prieigai ar atskleidimui, taikome tinkamas fizines, elektronine ir valdymo procedūras, skirtas internetu surinktos informacijos apsaugai.

Kaip naudojame slapukus?

Slapukas yra nedidelis failas, kuris išsiunčia paklausimą, ar gali būti patalpintas kietajame jūsų kompiuterio diske. Jei sutinkate, failas bus įkeltas, o slapukas padės analizuoti žiniatinklio srautus ir specialiai pritaikys naršomus puslapius. Slapukai žiniatinklio programoms leidžia reaguoti į kiekvieną asmeniškai. Pagal surinktą ir išsaugotą informaciją, žiniatinklio programa gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus.

Kad nustatytume, kurie puslapiai buvo naršomi, naudojame duomenų srauto žurnalo slapukus. Tai padeda išanalizuoti žiniatinklio puslapio duomenų srautų duomenis ir pritaikyti puslapį pagal kliento poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais, kurią atlikus, duomenis iš sistemos pašalinami.

Viską apibendrinus galima pasakyti, kad slapukai padeda pateikti jums geriau pritaikytą svetainę, nes suteikia galimybę stebėti, kurie puslapiai jums buvo naudingi, o kurie ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar kitos informacijos apie jus. Suteikiama tik tokia informacija, kuria jus sutinkate pasidalinti. Slapukus galite patvirtinti arba atmesti. Daugelis naršyklių automatiškai patvirtina slapukus, tačiau naršyklės nuostatas galite pakeisti, kad slapukai automatiškai tvirtinami nebūtų. Gali būti, kad nepatvirtinus slapukų nebus galima pasinaudoti visomis tinklalapio galimybėmis.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus susijusius tinklalapius. Vis dėlto nereikėtų pamiršti, kad mes nekontroliuojame kitų tinklalapių, todėl negalime už juos atsakyti. Taigi, negalime būti atsakingi už jūsų informacijos, kurią pateikiate būdami tokiuose puslapiuose, taikančiuose savo privatumo politiką, apsaugą ir privatumą. Būkite atsargūs ir peržiūrėkite lankomo tinklalapio privatumo taisykles.

Asmeninės informacijos kontroliavimas

Asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą apriboti galite šiais būdais:

  • kai jūsų prašo užpildyti tinklalapyje esančią formą, susiraskite laukelį, kurį pažymėję nurodytumėte, kad nenorite, jog jūsų informacija būtų naudojama tiesioginės rinkodaros tikslais
  • jei anksčiau sutikote su jūsų asmeninės informacijos naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslu, šią nuostatą galite pakeisti parašę mums paprastą arba el. laišką

Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime asmeninės jūsų informacijos trečiosioms šalims, nebent turėtume jūsų leidimą arba to būtų reikalaujama pagal įstatymą. Asmeninius jūsų duomenis galime panaudoti siųsdami jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, jei manysime, kad ji jus gali sudominti ir jei nurodysite, kad to pageidaujate.

Jūs turite teise pareikalauti, kad mes nurodytume, kokią informaciją apie jus turime surinkę pagal 1998 m. duomenų apsaugos įstatymą. Už tai reikės sumokėti nedidelį mokestį. Jei norite gauti mūsų turimos informacijos apie jus kopiją, rašykite.

Jei manote, kad mūsų turima informacija apie jus yra klaidinga arba neišsami, kuo greičiau parašykite mums paprastą ar el. laišką aukščiau nurodytu adresu. Mes nedelsdami pakoreguosime netikslią informaciją.

Renkamų slapukų sąrašas

Toliau esančioje lentelėje pateikiamas mūsų renkamų slapukų sąrašas ir kokią informaciją mes saugome.

SLAPUKO pavadinimasSLAPUKO aprašymas
CART Sietis su jūsų pirkinių krepšeliu.
CATEGORY_INFO Puslapyje saugoma kategorijos informacija, kuri padeda greičiau parodyti puslapius.
COMPARE Prekės, kurias įkėlėte į lyginamų prekių sąrašą.
CURRENCY Jūsų pasirinkta valiuta.
CUSTOMER Bet kokia užkoduota jūsų kliento ID parduotuvėje versija.
CUSTOMER_AUTH Indikatorius, nurodantis, kad esate prisijungę prie parduotuvės.
CUSTOMER_INFO Užkoduota klientų grupės, kuriai priklausote, versija.
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Saugomas klientų segmento ID.
EXTERNAL_NO_CACHE Žymė, nurodanti, ar padėjimas yra išjungtas, ar įjungtas.
FRONTEND Jūsų seanso ID serveryje.
GUEST-VIEW Leidžiama svečiams koreguoti savo užsakymus.
LAST_CATEGORY Paskutinė jūsų aplankyta kategorija.
LAST_PRODUCT Paskutinis peržiūrėtas produktas.
NEWMESSAGE Nurodoma, ar buvo gautas naujas pranešimas.
NO_CACHE Nurodoma, ar galima naudoti grynuosius pinigus.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Nuoroda į informaciją apie jūsų pirkinių krepšelį ir peržiūrų istorija.
POLL Visų apklausų, kuriose neseniai dalyvavote, ID.
POLLN Informacija apie apklausas, kuriose dalyvavote.
RECENTLYCOMPARED Prekės, kurias neseniai palyginote.
STF Informacija apie produktus, kurių duomenis nusiuntėte draugams.
STORE Parduotuvės rodinys arba pasirinkta kalba.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodoma, ar klientas gali naudoti slapukus.
VIEWED_PRODUCT_IDS Neseniai peržiūrėti produktai.
WISHLIST Užkoduotas į norų sąrašą įkeltų produktų sąrašas.
WISHLIST_CNT Norų sąraše esančių prekių kiekis.