Mano krepšelis:

0 item(s) - 0,00 €
Jūsų krepšelis tusčias.

0

Riwax® Sausas Automobilių Plovimas


Sausas automobilio plovimas – ekologiškas ir laiką taupantis transporto priemonės valymas

Plaudami automobilį vandeniu, kenkiate aplinkai. Ne tik naudojate brangų gamtos išteklių, bet ir leidžiate į žemę susigerti nešvarumams ir cheminių medžiagų likučiams.

Alternatyva – Riwax – ekologiškas, sausas būdas plauti automobilį. Riwax leidžia apsaugoti aplinką, palaikyti automobilio švarą, sutaupyti laiko, pinigų ir nervų. Sausoji Riwax automobilių plovimo sistema leidžia tiek automobilio kėbulą, tiek saloną išvalyti keliais žingsniais. Viskas truks vos 20 minučių.

Lengvu sausuoju purškikliu ir trimis šluostėmis nuplausite nešvarų automobilį. Automobilis blizgės ir nebus pakenkta gamtai. Jokių muilų, vandens, mažiau netvarkos ir rūpesčių. Nebereikės iš plovyklos namo keliauti šlapiais drabužiais!

Dėl ko pasirinktas sausasis plovimo būdas?

  • Riwax purškalas švelniai pakelia prie automobilio prikibusius nešvarumus.
  • Plaunant sausuoju būdu, ant automobilio nelieka dryžių.
  • Kaip minėta anksčiau, plaunant senuoju būdu eikvojamas vanduo ir jam pumpuoti reikalinga elektra.
  • Plaunant mūsų sausuoju būdu sunaudojama nedaug priemonės – keleiviniam automobiliui užtenka 300–500 ml. Tai efektyvus ir veiksmingas būdas plauti automobilį.

Daugelis naudotojų šį Riwax metodą vertina už tai, kad priemone galima valyti ne tik automobilio išorę, bet ir jo saloną. Naudojant mūsų valiklį „viskas viename“, nereikės naudoti plaučiams kenkiančiu pavojingų cheminių medžiagų.

Pripažinkime, kas nekenkia aplinkai, nekenkia ir jums. Šiuo atveju atvirkščiai – tuo pat metu sutaupysite laiko ir būsite ekologiški.

4 prekė(s)

Tinklelis  Sąrašas 

4 prekė(s)

Tinklelis  Sąrašas